יום שלישי, 2 בפברואר 2016

פצועים בראש עונה 2 פרק 1

פצועים בראש עונה 2 פרק 1

פצועים בראש עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה הוא פרק חדש בסדרה שעלתה בחזרה לאוויר לאחר מספר שנים שלא הופיעה בטלוויזיה כלל.
העונה הראשונה של הסדרה המצליחה התחילה את שידורה עוד ביוני 2013, לפני מעל שנתיים והסתיימה לאחר מספר חודשים, באוגוסט שבאותה שנה. את הסדרה מסוג דרמה יצרו 2 אנשים מוכשרים בשם גיא עמיר וחנן סביון, אותם יוצרים של "עספור" וסדרות ישראליות אחרות.
רשת הכבלים שמשדרת את הסדרה הינה HOT כבכל שנה. מה שהתחלנו לראות במספר גדול של סדרות, גיא וחנן משחקים בתור השחקנים הראשיים של הסדרה, בדומה לזגורי שבו גם היוצר, מאור זגורי לוקח תפקיד גדול. בשל הצלחת הסדרה פצועים בראש עונה 2 לצפייה ישירה מייד לאחר הפרק הראשון נמכרה הסדרה למפיק הוליוודי.
הסדרה עוסקת ב"חבורת צדק" שמורכבת ממספר אנשים שחוו סוג של פשע והצדק בפשע לא נעשה. אותה חבורת הצדק מציעה לאנשים שחווים סוג כזה של פשע, לדוגמה רצח טבעת. במידה וישימו את הטבעת על ידם במהלך ה-24 שעות הקרובות מרגע נתינתה הדבר אומר כי הנקמה מאושרת. בעצם ההצעה שמתקבלת לאותם קורבנות שאיבדו את חבריהם או משפחתם היא לנקום באותו רוצח בעזרת צדק או נקמת דם.
במידה והנקמה אושרה על ידי אותו קורבן שהוצע לו הדבר חבורת פצועים בראש 2 פרק 1 לצפייה ישירה תתחיל לפעול כיצד לנקום, כיצד לאתר את האדם ולגרום לו דבר זהה לדבר שנעשה – רצח. מטרתם של אותם חבורה היא לבצע צדק שלא נעשה, להפוך את המקום ליותר טוב ונטול אותם אנשים שגורמים סבל ועצב למספר רחב של אזרחים חפים מפשע.עם העלילה המרתקת הזאתי, שילוב האפקטים המעולים, המשחק המעולה, איכות הצילום הגבוהה ועוד טקסטים מרגשים הסדרה משלבת גם קטעים מצחיקים שישברו את המתח ויגרמו לנו גם לצחוק בין לבין, הזדהות עם מצבים ורצון לשינוי במדינה. בחירת השחקנים נעשתה על ידי אנשים שעברו דברים דומים למה שקורה בסדרה מה שגורם לנו להזדהות עוד יותר עם השחקן ולרתק אותנו למסך בתוך שניות ספורות בלבד, גם פצועים בראש עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה משלב בו את כל התוכן אשר אנו רגילים לראות ולשמוע.

לצפייה בפרק לחצו כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה