יום שישי, 6 במרץ 2015

פאודה פרק 2 לצפייה ישירה

לאחרונה שודר פאודה פרק 2 לצפייה ישירה: פאודה היא סדרת מתח ואקשן ישראלית אשר נוצרה על ידי הפרשן לענייני ערבים של אתר וואלה- אבי יששכרוף, שעלתה לשידור בתאריך ה-15 בפברואר ללקוחותYes, בערוץ Yes Action.המילה 'פאודה' היא 'כאוס' בשפה הערבית, שמשמעותה בין היתר בלאגן, תוהו ובוהו וקונפליקטמתמשך, והיא באה לידי ביטוי בסדרה בצורה מותחת ומעניינת כאחת.
 

פאודה פרק 2 לצפייהישירה מדברת על יחידת אמ"ן (אגף המודיעין) מובחרת של מסתערבים אשר אחד מהם - דורון,חוזר לשטח אחרי שנה וחצי של הפסקת פיקוד ושירות בה, כדי להרוג כביכול את 'אבו אחמד'- פעיל טרור מבוקש באמ"ן אשר מכונה "הפנתר". דורון התעמת בעבר בקרביריות עם אבו אחמד והוא היחיד שאי פעם ראה כיצד הוא נראה, ויש גם לציין כי חשבו שאבואחמד מת מאותו קרב יריות, אבל גילו את האמת רק לאחר שאחד מהאנשים מבפנים סיפר (בלחץחקירה) כי אבו אחמד עומד מאחורי פיגוע גדול וידוע, וזוהי בעצם הסיבה לחזרתו לשטח שלדורון. במהלך הסדרה מגלה דורון ויחידתו סודות רבים לגבי אבו אחמד, משפחתו והאויב הכללי.במשך אותם גילויים ומסעות, דורון נקלע ללחצים וקשיים נפשיים הגורמים לו לאבד קשר מאסיביעם משפחתו וחבריו, ולהרבה ערעורים נפשיים בקשר אליו ובקשר לעתיד שלו שהולך ומתקרב.

הסדרה פאודה (כאוס בערבית), מביאה את סיפורםשל דורון, מפקד צוות מסתערבים ואנשיו המנסים ללכוד חי או מת את בכיר מבוקשי החמאס בשטחים,תאופיק חאמד, "הפנתר". המרדף הבלתי פוסק גובה מחיר יקר, פיזי ונפשי מדורון,בני צוותו והקרובים אליהם. אולם את המחיר משלם גם הצד השני, של "האויב".הפנתר, האיש שדם של יותר מ-100 ישראלים על ידיו, גורם במסע ההרג שלו לפגיעה בחפים מפשע,ישראלים ופלסטינים. המאבק הקשה והמדמם בין הצדדים נפרש למול עינינו במלוא האכזריותשלו במהלך העונה הראשונה וחושף את פניה המכוערים של המלחמה אך גם את הרעות ואחוות הלוחמים.

במלחמה הזאת הכול אישי - פאודה! סדרת אקשןדרמה מותחת שלא יוצאת מהראש.
צוות מסתערבים השייך לאמ"ן, רודף אחרבכיר מבוקשי החמאס בגדה.
בעקבות צורך מבצעי, מצורפת לצוות לראשונהלתקופת ניסיון מסתערבת.
פאודה פרק 1  |  פאודה פרק 2  |  פאודה פרק 3 |  פאודה פרק 4
שיטות האימונים והפעולה גורמות לכמה מאנשיהצוות לבצע מעשים שמשחיתים את נפשם ומערערים את ביטחונם. איום נוסף על שלמות הצוותהוא רומן חשאי בין אשתו של מפקד הצוות לבין אחד מחבריו. הדבר נחשף ומאיים לפורר אתהחבורה.
המתח האדיר והחיים תחת זהויות בדויות נותניםאת אותותיהם - זהותו הישראלית של מפקד הצוות הכריזמטי מיטשטשת, הוא מתאהב ברופאה פלסטיניתהעובדת עבור החמאס, דבר שמוציא אותו מפוקוס ומסכן את פקודיו. מנגד, בכיר מבוקשי החמאסממשיך להוביל פיגועים קטלניים שמחייבים את חברי הצוות להתגבר על כל מצוקות הנפש והמתחיםהפנימיים ולעשות הכל כדי לעצור אותו, חי או מת

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה