יום רביעי, 15 באוקטובר 2014

זגורי אימפריה פרק 2

זגורי אימפריה פרק 2

זגורי אימפריה פרק 2 לצפייה ישירה, פרפר בן כלבה: לאחר שבסוף הפרק הראשון ויויאן ראתה את הפרפר על תמונת הסב המת היא מחליטה לגרום לאביאל לקיים את ההבטחה שהוא הבטיח לסבו.זגורי אימפריה פרק 2 צפייה ישירה: בפרק השני משפחת זגורי מבינה את משמעות הקללה שהוטלה עליהם ומבינה שכעת עליה לשנות את חייה מן הקצה אל הקצה וזאת במטרה לשמור על אחדותה ולהתרחק מצרות.
אביאל לא מוכן להעביר את העסק של הסב לאלברט ומחליט לפתוח אותו בשנית בצורה מחודשת כפי שהבטיח לסב.
הרב אומר למשפחה כי עליהם לנהוג בזהירות עד שימצאו דרך להסיר מעל משפחתם את הקללה, אחרת הם ימצאו את עצמם בבעיה.
בפרק אנו זוכים להכיר דמות נוספת מרתקת, שכנת המשפחה ליזי, שאת תפקידה משחקת נינט טייב האדירה.
הסדרה זגורי אימפריה זוכה לביקורות מדהימות וזאת לאחר שידור פרק אחד בלבד
אני מאמין כי הסדרה עוד תפתיע אותנו ובענק!זגורי אימרפיה צפו בזגורי אימפריה פרק 2 ובכל הפרקים אצלנו באתר באיכות מעולה בחינם לפני השידור בטלוויזיה בהדלפה!זגורי אימפריה פרק 2 לצפייה ישירהאנא בצעו את המדריך לפני הצפייה בפרק:

פרק חדש של זגורי אימפריה לצפייה ישירה סדרת הדרמה היומית החדשה שבמכרז עלילת זגורי אימפריה פרק 2 לצפייה ישירה נמצאת משפחה מבאר שבע, ברוכת ילדים, עצבים ואפילו כשפים, שנגררת למלחמה פנימית. הסדרה נפתחת כשאביאל חוזר לבית, אחרי שהוזעק על ידי סבו הגוסס. ברגעיו האחרונים, סוחט ממנו סבא פינטו נדר שיהפוך את חייו. בתום ההלוויה של הסב, מוטלת קללה נוראית על המשפחה ובראשם אביאל. מעכשיו, כל חלום שלא מתממש, כל מזל רע שקורה, הוא חלק מהקללה שיש להסירה מהר. הקרע המשפחתי הופך את השכונה לשדה קרב, רק שבסוף היום, האויבים חוזרים לישון באותו בית קטן בו הם חולקים את השירותים, המיטות, האוכל, החגים והשבתות. הקאסט כולל את השחקנים משה איבגי, עוז זהבי, נינט טייב, שרה פון שוורצה, קובי מימון, חן אמסלם, ליאור נרקיס ועוד.

תקציר זגורי אימפריה פרק 2

: זגורי היא משפחה הכוללת הורים, שמונה ילדים וסבתא, המתגוררים בבית אחד ומחזיקים בפלאפל השכונתי. הם חתולי רחוב שיודעים איך להסתדר בכל מצב וחיים כמו מלכים, גם אם הם בקושי גומרים את החודש. אביאל, קצין מצטיין בתותחנים, שנשלח בנעוריו לפנימייה וניתק את הקשר עם המשפחה, נאלץ להישאר בבית בלחץ אימו ויויאן, שדורשת ממנו לקיים את הנדר ולהילחם בקללה. הישארתו של אביאל קורעת את הבית ומעמידה אותו בעימות מול אביו ואחותו. הנחמה היחידה שמוצא אביאל היא חידוש אהבת נעוריו הלא ממומשת עם ליזי השכנה.
פרק 2 : משפחת זגורי תזהרו

איך צריכה להתנהג משפחה שהוטלה עליה קללה אחרי שהוטלה עליהם קללה נוראית, הרב מסביר למשפחת זגורי איך עליהם להתנהג

זגורי אימפריה  מגוללת את סיפורה של משפחת זגורי מבאר שבע – משפחה ברוכת ילדים ועצבים. הסדרה נפתחת עם חזרתו הביתה של אביאל (עוז זהבי), אחד הבנים, שגורש בנעוריו מהבית על ידי אב המשפחה (משה איבגי). חזרתו קורעת את הבית מבפנים ומציתה מלחמה פנימית, שאף הולכת ומתעצמת כשקללה מפחידה מוטלת על בני המשפחה…

תקציר זגורי אימפריה פרק 2 : זגורי הינו משפחה המתגוררת באזור באר שבע, במשפחה ישנו הרבה בני משפחה עם המון בעיות, עצבים וכמה צחוקים ביניהם. הלאפל – שהוא העסק המשפחתי של בני המשפחה נקלעה לקשיים כלכליים ובעקבות חובות עומדת להיסגר. אב המשפחה, בעל העסק, נפטר והשאיר אחריו צוואה המיועדת לבן היחידי שרחוק מכל המשפחה כולה – אביאל. המשפחה שמה את תקוותיה האחרונים להציל את העסק המשפחתי, אך אביאל אינו מעוניין בהצלת העסק המשפחתי וגורם למלחמה בין המשפחה, אתם עומדים להכיר היטב את המשפחה הכי שרוטה, שלא נותנת דין וחשבון לאף אחד – כל זה באתר שלנו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה